Barnys Celadrin masť forte 40 g

9.98 

Kúpiť

Charakteristika: Kozmetický výrobok BARNY´S Celadrin™ masť FORTE je určená na natieranie pokožky a masáž v oblasti namáhaných kĺbov, natiahnutých svalov a šliach. Patentovaná látka Celadrin™ obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej,palmitovej a ďalšie. Efekt prípravku Celadrin™ masť forte pocítite už niekoľko minút po jeho aplikácii. Vďaka mentolu vytvára chladivý efekt. Masť je vhodná ako doplnok k výživovému doplnku Barny´s Celadrin™ forte.

Nepoužívajte: Deti mladšie ako 2 roky môžu Celadrin krém používať iba po konzultácii s lekárom. Určený iba na vonkajšie použitie. Zamedzte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poranenú či inak poškodenú pokožku. V prípade precitlivelosti na zložky prípravku alebo dlhšie trvajúce kontaktné reakcie na prípravok prerušte používanie a o ďalšom sa poraďte s ošetrujúcim lekárom alebo lekárnikom.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Aplikujte na postihnuté miesto tenkú vrstvu krému 3-4x za deň.

Zloženie: Aqua, CeladrinTM 7,5%, Menthol 1,25%, Aloe vera, Cetyl alcohol, Glycerin veg, Glyceryl monostearate se, Hydroxypropyl Mentholcellulose, Potassium Sorbate, Squalane, Stearic acid, Stearyl alcohol, éterické oleje – Jojoba Oil, Grape Seed Oil, Eucalyptus Oil, Peppermint Oil, Tea Tree Oil, Wintergreen Oil, Cinnamon Cassia Oil.

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu