Indikácie: Hyal-Drop multi je vhodné používať pri poruchách zvlhčovania povrchu oka so symptómami ako je pocit suchého oka, pocit pálenia a únavy očí. Tieto symptómy často spôsobuje dlhodobá práca na počítači alebo pozeranie televízie, suchý vzduch v miestnosti, vykurovací systém, klimatizácia, cigaretový dym alebo prievan. Podobne ako pri užívaní niektorých liekov (napr. antikoncepčných piluliek), niektoré ochorenia a tiež konzervačné látky môžu hrať dôležitú úlohu pri vývoji porúch zvlhčovania oka. Hyal-Drop multi zlepšuje zvlhčenie povrchu oka a slúži na zvlhčovanie mäkkých a tvrdých kontaktných šošoviek a aj na opakované zvlhčovanie počas ich nosenia. Osviežuje a upokojuje vaše oči.

Kontraindikácie: Veľmi zriedkavo sa môžu vyskytnúť rekcie z precitlivenosti na zložky prípravku. V takom prípade by ste nemali pokračovať v používaní tohto produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Vzhľadom na charakter účinnej látky a aplikačnú formu sa však nepredpokladá nepriaznivý účinok v priebehu tehotenstva alebo dojčenia.

Dávkovanie: Kedykoľvek je to potrebné, nakvapkajte si 1 kvapku Hyal-Drop multi do spojovkového vaku. Keďže  Hyal-Drop multi neobsahuje konzervačnú látku, môžete ho používať každý deň tak často, ako potrebujete. Hyal-Drop multi je veľmi dobre znášaný aj pri dlhodobom používaní. Patentovaný mechanizmus s pumpičkou Hyal-Drop multi umožňuje veľmi jednoduchú a bezpečnú aplikáciu prípravku.

Po prvom otvorení sa musí prípravok spotrebovať do 6 mesiacov.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu