BIODERMA Sensibio H2O 250 ml

11.39 

Kúpiť
SKU: benulekaren-SK_241626 Category:

Originál je len jeden! Ikonická micelárna čistiaca voda Sensibio obsahuje komplex aktívnych zložiek, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre potreby citlivej pleti. Nielenže spoľahlivo odstraňuje aj vodeodolný make-up, ale vďaka výťažku z uhorky pleť aj upokojuje a osviežuje. Okrem toho rešpektuje fyziologické pH~5 pokožky a vďaka starostlivo vybraným čistiacim zložkám je k pokožke mimoriadne šetrný. Overené Štátnym zdravotným ústavom Českej republiky.

BENEFITY:
Odstraňuje nečistoty a znečisťujúce látky z pokožky.
Vhodný na jemné a hĺbkové čistenie pleti.
Odstraňuje make-up z tváre a očí.
Zachováva 95 % kožného mikrobiómu.
Upokojuje.
Zabraňuje riziku kožných reakcií.
Chráni prirodzenú rovnováhu pokožky.
Veľmi dobrá znášanlivosť – Bez oplachovania – Neperfumovaný

* Hodnotenie účinnosti odličovacieho prípravku u 10 osôb, jedna aplikácia.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE? Citlivá pokožka nie je schopná plniť svoju úlohu ochrannej bariéry proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, nečistoty, nepriaznivé vplyvy počasia: pleť je oslabená a deň čo deň napätá. Citlivá pokožka sa prejavuje ako horúca, nepríjemná a zväčšená alebo lokálne začervenaná. Ľahko sa vysušuje a vedie k nepríjemným pocitom napätia. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo dlhodobá.

AKO funguje Sensibio H2O? Sensibio H2O je čistiaca a exfoliačná micelárna voda pre normálnu a citlivú pleť. Doprajte si jemné, ale dôkladné čistenie tváre bez toho, aby ste zaťažovali svoju pleť.Čistiaca voda Sensibio H2O je vyrobená z micel s vynikajúcimi čistiacimi a exfoliačnými vlastnosťami, ktoré ráno a večer hĺbkovo čistia tvár a zabraňujú usadzovaniu nečistôt v pleti. Micelárna technológia vyvinutá spoločnosťou Laboratoire BIODERMA je inšpirovaná bunkovými lipidmi, ktoré sa nachádzajú v pokožke. V dokonalej harmónii s pokožkou chráni prirodzený ochranný film. Micelárna čistiaca voda Sensibio H2O s fyziologickou hodnotou pH rešpektuje biologickú rovnováhu pleti, ktorá je nevyhnutná na udržanie zdravej pleti. Sensibio H2O obsahuje vysoko čistenú vodu farmaceutickej kvality. Vďaka komplexu 3 biomimetických upokojujúcich sacharidov účinne zabraňuje zápalovým procesom v pokožke. Starostlivý výber zložiek zabezpečuje dokonalú znášanlivosť a zaručuje, že akékoľvek stopy výrobku zanechané na pokožke nepredstavujú žiadne riziko poškodenia.

Sensibio H2O A VAŠA RUTINA: Ráno a večer očistite/odlíčte tvár vrátane očného okolia a dekoltu pomocou vatového tampónu a micelárnej vody. Nie je potrebné oplachovať, stačí pokožku jemne osušiť. Potom naneste krém z radu Sensibio.

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu