DELTA DIRECT Kids vitamín C + acerola sprej na pokožku 100 ml

17.79 

Kúpiť
SKU: benulekaren-SK_241573 Category:

REVOLUČNÁ FORMA UŽÍVANIA VITAMÍNOV A MINERÁLOV
UŽ ŽIADNE TABLETY A KAPSULY!

Tekutá forma v spreji. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie Vitamínu C cez pokožku iba jednoduchým nasprejovaním napríklad na pokožku predlaktia alebo zápästia. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebatenosť aplikovaných látok do organizmu a tým aj ich vysoká účinnosť.
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky.
Acerola – obsahuje vysoké množstvo prírodného vitamínu C.

•    NANO technológia
•    Jednoduchá aplikácia
•    Inovatívny koncept dodávania vitamínov do organizmu
•    Takmer 100%-ná vstrebateľnosť
•    Až 200 denných dávok

Prečo zvoliť DELTA DIRECT KIDS Vitamín C + Acerola v spreji?

Pri užívaní vitamínov vo forme tabliet, šumivých tabliet a kapsúl je vstrebateľnosť prípravkov veľmi nízka a je závislá od stavu tenkého čreva. DELTA DIRECT KIDS Vitamín C + Acerola sprej dodáva do tela účinné látky prostredníctvom NANO technológie. Sprej sa aplikuje streknutím na pokožku, čím sa Vitamín C dostáva do tela takmer okamžite. Týmto sa obchádza gastrolintestinálny trakt. Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Vstrebateľnosť vitamínov sa pri NANO technológii blíži až ku 100%.

Čo je Acerola?

známa tiež ako Barbadoská čerešňa, ktorá je jeden z najlepších zdrojov prírodného vitamínu C, ktorého je v nej 40x viac ako v pomarančoch.

Čo je Nanotechnológia?

V DELTA DIRECT NANO sprejoch je tento typ najmodernejšej technológie využitý pre lepšie dodanie látok do organizmu a to cez pokožku, čím dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné. NANO technológia je moderný spôsob spracovania surovín a účinných látok, založený na špeciálnom procese filtrácie, ktorým sa vyselektujú častice vo veľkosti nanometrov. Ich výhodou je, že veľmi dobre prenikajú do určených štruktúr a tkanív.

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu