Eleuterokok extrakt – 50ml – HealthNA

6.90 

Kúpiť

Eleuterokok – prírodná pomoc pri duševnej únave.

Eleuterokok je bylinka známa aj pod názvom „Čertov koreň“, častokrát sa uvádza aj ako plnohodnotná náhrada ženšenu.
Patrí do skupiny tzv. adaptogénov a antistresorov. Tieto byliny nešpecificky adaptujú ľudský organizmus na najrôznejšie zmeny a posilňujú oslabený organizmus.
Eleuterokok má využitie pri strese a vyčerpaní, pri zmenách klímy a počasia, ktoré pomáha citlivým osobám ľahšie zvládnuť.
Všeobecne pomáha pri adaptácii na zmenu životných podmienok. Ďalej sa hodí na doliečovanie dlhotrvajúcich chorôb a regeneráciu organizmu.
Po tejto bylinke odporúčame siahnuť v prípade, ak máte pocit, že nie ste „vo svojej koži“ alebo sa cítite z akýchkoľvek dôvodov „nesvoj“.

Pri akých ďalších problémoch eleuterokok pomáha – indikácie:

  • fyzická a duševná únava – zvyšuje vitalitu
  • pôsobí proti kŕčom
  • má protireumatické účinky
  • celkové vyčerpanie centrálneho nervového systému, ktoré je sprevádzané znížením pracovnej výkonnosti
  • neuróza
  • obdobie po operáciach  – na rekonvalescenciu
  • stimuluje imunitu
  • pomáha znižovať hladinu cukru v krvi

 

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek, hypertermický syndróm, hypertenzia, akútne infekčné ochorenia, infarkt myokardu, arytmia, nespavosť, horúčka, epilepsia.

Spôsob užívania: Pred použitím pretrepte. Užívajte perorálne 30 minút pred jedlom.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí užívajú 20-30 kvapiek 1x denne. Deťom starším ako 12 rokov dávkujte 1 kvapku na 1 rok života dieťaťa, užívajte 1x denne, vopred zriedenú malým množstvom vody, v prvej polovici dňa. Priebeh liečby je približne 25-30 dní, ak je to potrebné, opakujte liečbu po 1-2 týždňoch.


Zdravotné upozornenia:
Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti mladšie ako 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
V prípade, ak príznaky ochorenia nezmiznú počas užívania tohto lieku, alebo spozorujete akékoľvek vedľajšie reakcie, poraďte sa so svojím lekárom.

zlozenieSK-4208

Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC.

Obsah balenia/Objem: 50ml

Krajina pôvodu: Ukrajina

 Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu