FreeStyle Lancing Device II odberové pero 1 ks

9.00 

Popis

Charakteristika: Odberové lancetové pero určené pre odber kvapky kapilárnej krvi potrebnej na stanovenie glykémie. Má nastaviteľnú hĺbkou vpichu je kompatibliné pre použitie s lancetami FreeStyle Lancets.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Krytka z odberového pera sa odstráni a lanceta sa vloží do držiaka. Kryt lancety sa odskrutkuje a krytka z odberového pera sa znovu nasadí. Nastaví sa hĺbka vpichu (lancetové pero má 9 úrovní vrátane polovičných úrovní – úroveň 1 (najmenšia hĺbka), úroveň 5 (najväčšia hĺbka)). Natiahne sa posúvač  smerom dozadu, kým necvakne. Vyberie sa miesto vpichu, lanceta sa naň priloží a stlačí sa tlačidlo na uvoľnenie lancety. Lanceta sa následne odstráni (uvoľňovací posúvač sa zatlačí nadol) a zlikviduje.

Údržba: Vonkajšia časť odberového lancetového pera sa utrite izopropylalkoholom alebo vodou so saponátom. Vybratý uzáver je možné umyť v teplej vode a následne dobre opláchnuť.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Viac info