Homeos cream PAGAŠTAN KRÉM 10% extrakt z Pagaštanu konského 75 ml

6.68 

Kúpiť

Charakteristika:Tradičný bylinný krém s vysokým obsahom extraktu z Pagaštanu konského a komplexom prírodných aktívnych látok. Je určený na každodennú starostlivosť napr. o citlivú pokožku pri pocite ťažkých a unavených nôh, pri celulitíde.Je určený na každodennú starostlivosť o citlivú pokožku pri žilovej nedostatočnosti, zápale žíl, pocite unavených nôh, kŕčových žilách, opuchoch, hematómoch, celulitíde a hemoroidoch. Účinné látky obsiahnuté v kréme zlepšujú mikrocirkuláciu krvi v pokožke, ochraňujú a spevňujú cievne steny, odstraňujú opuchy a modriny a zmierňujú pocit „ťažkých nôh“.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Naneste tenkú vrstvu krému na požadované miesta, na čistú pokožku raz až dvakrát denne a vmasírujte ho až do úplného vstrebania.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu