Jamieson Zinok 25 mg 100 tbl

9.50 

Popis

Charakteristika: Zinok prispieva k správnej syntéze DNA, k plodnosti a správnej reprodukčnej a aktívnej poznávacej činnosti, k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky, k podpore imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: Užívanie zinku môže spôsobiť deficienciu medi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta obdeň s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov a liekov. Dávkovanie podľa legislatívy EÚ, o príp. úprave dávkovania sa poraďte s lekárom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Zinok (glukónan zinku – 194 mg) 25 mg.
Ďalej obsahuje: celulóza; hydrogénfosforečnan vápenatý (nosič), modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Viac info