Krémová henna "Popolavá blond" – Fitokosmetik – 50ml

4.89 

Kúpiť

Táto krémová farba na vlasy – henna kombinuje farbenie a zároveň aj ošetrenie vlasov. Ideálne prekrýva šediny. Má maximálne prírodne zloženie. Súčasne vlasy farbí, posilňuje a obnovuje. Neobsahuje amoniak. Navyše je obohatená o argánový olej, ktorý vaše vlasy regeneruje a dodá jej potrebnú výživu. Obzvlášť ho oceníte, ak máte suché a poškodené vlasy, ktoré arganový olej pomáha hydratovať.

Argánový olej je prezývaný aj ako marocké zlato. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny (Omega 3 a 6) a vitamín E. Používa sa na pleťovú starostlivosť, vlasovú výživu a masáž.

Použitie: Krémovú hennu naneste rovnomerne po celej dĺžke suchých, alebo jemne vlhkých vlasov. Pre získanie jemného odtieňa nechajte pôsobiť 10 minút. Pre dosiahnutie sýteho odtieňa farby nechajte pôsobiť 30 minút. Výsledok farbenia záleží na Vašej pôvodnej farbe a štruktúre vlasov. Čím dlhšie necháte hennu pôsobiť, tým získate tmavší odtieň vybranej farby. Po farbení opláchnite vlasy teplou vodou bez použitia šampónu.
Dĺžka vlasov: Po ramená (1 balenie), po lopatky (2 balenia), po pás (3 balenia).

Zloženie:

zlozenieEN-4143

Obsah balenia/objem: 50ml

Krajina pôvodu: Ruská federácia

V našej ponuke nájdete okrem henny bohatý výber produktov pre komplexnú vlasovú starostlivosť. Siahnite po našich prírodných produktoch so šetrným zložením nielen voči vám, ale aj voči našej prírode.Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu