Liftea Colagenova HA Vanilka 390 g

24.10 

Kúpiť

Rýchlo rozpustný, vanilkový prášok s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a hydrolyzovaného kolagénu. Ide o dva nezastupiteľné prvky na udržanie pevnej štruktúry a vrstiev pokožky. Kolagén je zodpovedný za pevnosť a kyselina hyalurónová ho pomáha vyživiť a hydratovať.

Peptan® –  je čistý, bioaktívny kolagén, ktorý je mimoriadne ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný. Obsahuje 18 aminokyselín (vrátane 8 z 9 esenciálnych) a už po 1 mesiaci užívania prispieva k výraznému zlepšeniu štruktúry pleti. Nezabúdajte, že s pribúdajúcim vekom hodnota kolagénu postupne klesá a začnú sa objavovať typické známky starnutia.

HyaMax™ – je prvou kyselinou hyalurónovou (hyaluronan sodný), ktorá sa pri ústnom podaní dostane aj do pokožky a spojivových tkanív. Prirodzene sa nachádza v pokožke, kostiach, kĺboch, chrupavkách – no jej koncentrácia v tele sa postupne znižuje a preto je potrebné dopĺňať ju.

ColageNova HA

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní nutrikozmetického doplnku ColageNova HA cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • Pomáha zlepšiť pevnosť a elasticitu pleti a tým oddialiť proces starnutia.
  • Podporuje zdravie kostí.
  • Prispieva k zdravým vlasom a nechtom.
  • Pomáha posilniť a zahustiť kolagénové vlákna.
  • Pomáha predchádzať degenerácií kĺbov.
  • Podporuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky.
  • Prispieva k normálnej pohyblivosti kĺbov a šliach.

Dávkovanie 2 odmerky prášku (odmerka je súčasťou balenia) rozmiešajte v 2 dcl vody alebo iného nesýteného nápoja.

Pripravte si tento nápoj kedykoľvek počas dňa. 1 balenie vám vystačí na 30 dní.

Upozornenie!

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné, dojčiace ženy a osoby trpiace fenylketonúriou. Skladujte mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Výrobca, dovozca a distribútor, nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Zloženie 10g hydrolyzovaný kolagén Peptan®, 2,73g maltodextrín, 100mg kyselina hyalurónová HyaMax™, 180mg sodík, 150mg vanilková príchuť, 20mg sladidlo (sukralóza z cukrovej trstiny).

Nutričné hodnoty v 1 dávke (2 odmerky=13g)

Energetická hodnota 195 kJ/46,4 kcal

Bielkoviny 9 g

Sacharidy 2,9 g z toho cukry 0,19 g

Tuky 0 g

Soľ 0,02 gViac info.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu