Ocuvite Complete 60 kapsúl

22.03 

Kúpiť

Charakteristika: Ocuvite Complete obsahuje vyváženú kombináciu výživných látok. Karotenoidy luteín a zeaxantín sa vo vysokej miere nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice (v žltej škvrne).Ďalej obsahuje vitamíny C a E, zinok a DHA.

  • Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a správnej premene vitamínu A.
  • Kyselina dokozahexaénová (DHA ) prispieva k udržaniu dobrého zraku (priaznivý účinok sa dostaví pri príjme min. 250mg DHA denne).
  • Zinok, vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. U detí do 18 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Ak užívate lieky ovplyvňujúce zrážanie krvi alebo máte poruchu alebo máte poruchu trávenia tukov, poraďte sa pred užívaním s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 – 2 tablety denne s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Zloženie (1 kapsula): luteín (5 mg), zeaxantín (1 mg), zinok (7,5 mg), vitamín E (15 mg), vitamín C (90 mg), rybí olej (421,5 mg) z toho DHA (175 mg), želatína, oxid kremičitý, červený a žltý oxid železitý, glycerol monostearát, glycerol, voda, slnečnicový lecitín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie! Pri užívaní sa môžu vyskytnúť tráviace ťažkosti, nevoľnosť alebo vracanie spojené s rybacou chuťou v ústach.

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu