Charakteristika: PSIA MASŤ Dr Weiss je originálna bylinná masť vyrobená podľa legendárnej švajčiarskej receptúry obsahuje overenú kombináciu účinných bylinných extraktov.PSIA MASŤ Dr Weiss pomáha pri prechladnutí,pri nádche a upchatom nosa,pri úpornom kašli,pri dýchacích ťažkostiach.

Mechanizmus účinku : Po aplikácii na hruď alebo chrbát vytvára včelí vosk na povrchu pokožky silný okluzívny efekt na kožu , zabraňuje tak stratám vody a zlepšuje odkašliavanie usadeného hlienu . Účinné látky liečivých rastlín uvoľnené do včelieho vosku zároveň ľahšie prenikajú do vonkajších vrstiev pokožky .Prítomné silice zvyšujú prekrvenie v oblasti hrudníka , dochádza k zvýšeniu sekrécie hlienov a uľahčenie vykašliavania . Inhalácia silíc zároveň upokojuje podráždenú sliznicu dýchacích ciest , uvoľňuje upchatý nos a uľahčuje dýchanie .Pri nádche a prechladnutí je možné aplikovať masť tiež okolo nosa – inhalácia silíc uvoľňuje dýchacie cesty a uľahčuje dýchanie , bylinné extrakty s antiseptickými , hojivými účinkami a včelí vosk potom veľmi suchú , popraskanú kožu hydratujú a uľaví od bolesti . Pre uvoľnenie napätia pri ľahších bolestiach hlavy je možné aplikovať aj do oblasti spánkov.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu