SUNAR Premium 1 počiatočná mliečna výživa 700 g

17.99 

Kúpiť
SKU: benulekaren-SK_241668 Category:

Doprajte svojmu dieťatku naše najlepšie počiatočné dojčenské mlieko

Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Ak však dojčenie nie je možné, Sunar Premium 1 ponúka naše najlepšie prvé náhradné dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia do ukončeného 6. mesiaca života.

Exkluzívna receptúra ​​dojčenských mliek Sunar Premium vychádza z viac ako 80 rokov výskumu a obsahuje unikátnu kombináciu živín. Medzi najdôležitejšie zložky patrí plnotučné mlieko, ktorého súčasťou je aj mliečny tuk. Ten je druhou najzastúpenejšou zložkou materského mlieka. Zároveň sú mlieka vyrábané bez palmového oleja, tzn. výroba je šetrnejšia k prírode.

Výhody praktického balenia
Sunar Premium je k dispozícii v praktickej dóze. Vďaka nej je zaručená čerstvosť prášku aj jednoduché a presné dávkovanie. Mlieko tak pripravíte aj jednou rukou.

   

Opätovne uzatvárateľná dóza
Praktické uchytenie odmerky
Hrana na zarovnanie prášku v odmerke

Na kvalite nám záleží
Dojčenské mlieka Sunar sa vyrába udržateľným a ekologickým spôsobom z plnotučného kravského mlieka najpokročilejšou technológiou s prísnou kontrolou kvality.

 

​​​​​​

 

Viac ako 80 rokov výskumu a spolupráce s expertmi.
Táto receptúra ​​bola vyvinutá expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition, ktorí spolupracujú s poprednými zahraničnými vedeckými odborníkmi na výživu, nemocnicami a univerzitami

Návod na prípravu

 

Príprava jednej porcie

Voda (ml)
Počet zarovnaných odmeriek

Množstvo obnoveného 
mlieka (v ml)

90
3
100

120
4
135

150
5
165

180
6
200

210
7
233

Odporúčané dávkovanie 

Vek dojčaťa
Počet mliečnych dávok denne
(24 h)
Odporúčaná celková
potreba mlieka na deň
(v ml)

1-2 týždne
6
600

3-4 týždne
5
675

2 mesiace
5
825

3-4 mesiace
5
1000

5-6 mesiace
5
1165

Zloženie
Plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), slnečnicový olej, smotana (obsahuje mliečny tuk), galaktooligosacharidy (z laktózy), koncentrát srvátkovej bielkoviny (obsahuje bielkovinovú membránu mliečneho tuku – MFGM, fosfolipidy, gangliozidy, glykoproteíny), repkový olej, kokosový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rybí olej, draselné soli kyseliny citrónovej, chlorid cholínu, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, emulgátor (sójový lecitín), olej z Mortierella alpina, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, L-askorbát sodíka, taurín, chlorid horečnatý, inozitol, síran železnatý, askorbylpalmitát, zmes tokoferolov, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ cytidin 5´monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sodná soľ uridin 5´monofosfátu, síran meďnatý, sodná soľ adenosin 5´monofosfátu, retinyl palmitát, sodná soľ guanosin 5´monofosfátu, sodná soľ inosin 5´monofosfátu, tiamín hydrochlorid, riboflavin, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, síran mangánatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

 

Viac info

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu